Pokud k nám pojedete autem,nemusíte mít obavy z pražských parkovacích zón.U nás můžete zaparkovat bez obav přímo před domem.
mapa.JPG
Můžete k nám přijet tramvají č.18 a 53-stanice Palouček nebo Nuselská radnice.Autobusem č.193 na téže stanice
fotomapa nusel.rad.JPG
fotomapa palouček.JPG
Náš hotel je otevřen NON-STOP.Můžete nás navštívit v kteroukoli denní či noční dobu.Doporučujeme si pokoj rezervovat minimálně 1 den dopředu na našem telefonním čísle 731 340 920.

Recepce vám nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje.V případě,že vás přepadne,hlad můžete si objednat jídlo z nabídkového listu okolních restaurací,které vám dovezou až k nám.

Ručníky,župany a ložní prádlo je již zahrnuto v ceně.

Samozřejmostí je i donáška nápojů na pokoj.
P1050322.JPG
VIP POKOJ

1 hodina…………………………….700 Kč

2há hodina………………………….700 Kč

3tí a každá další započatá…...…..400 Kč

Celá noc (22-09)…………………..2900 Kč

Pokud se rozhodnete u nás strávit noc máte k dispozici whirpool po celou dobu vaší návštěvy a saunu na 3 hodiny.


STANDARTNÍ POKOJ

1 hodina……………….....…………….400 Kč

2há hodina a každá další započatá….200 Kč

Celá noc (22-09)…...…....…………...1200 KčCeny platí pro 2 osoby.Každá další osoba příplatek 100 Kč/hod.

Prádlo navíc …………………..100 Kč/ks

Ložní prádlo a župany v ceně pokoje.

ADRESA : Svatoslavova 19,Praha 4 - Nusle

 

TELEFON : 731 340 920

 

EMAIL : club4p@seznam.cz

 

MILENECKÝ AZYL 4P,SVATOSLAVOVA 19,PRAHA 4 NUSLE TEL: 731 340 920 Útulné a diskrétní místo pro páry,milence ale i přátele

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7749"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Chtěla bych Vám poděkovat za nádherný večer ve vířivce.Romantický výhled na Prahu byl úchvatný.Váš hotel je opravdu ještě lepší než jsem slyšela.Ochota,čistota a diskrétnost - řekla bych že to je Vaše vizitka.Moc ráda se budu vracet. smileysmileysmiley
Moc děkujeme za úžasný a neopakovatelný zážitek u Vás v hotelu. Vše bylo samozřejmě v plné diskrétnosti. Opravdu můžeme vřele všem doporučit, co se čistoty a ochoty týče, nemáme nejmenší připomínky. Děkujeme, rádi opět zajdeme !!!smiley
XX1234
Pane Járo,whirpool je v provozu NON STOP.Teplota je nastavena na 39 stupňů.Můžete využít i naší saunu,která je také součástí VIP pokoje.
Dobrý den,rád bych se zeptal zda je whirpoolka v provozu i v dnešním počasí (sněží a je -7)
Dobrý den,rád bych se zeptal zda je whirpoolka v provozu i v dnešním počasí (sněží a je -7)
Pane Honzo,pokoj VIP doporučujeme objednat telefonicky minimálně 1 den dopředu.Fotografie které jsou na těchto stránkách jsou foceny v načem hotelu a jak postupně hotel vylepšujeme aktualizujeme i fotogalerii.
Dobrý den,rád bych se informoval jak dopředu je nutné si objednat vířivku a jestli to u vás opravdu vypadá tak dobře jak na fotografiích které tady máte.Děkuji
Dobrý den,rád bych se informoval jak dopředu je nutné si objednat vířivku a jestli to u vás opravdu vypadá tak dobře jak na fotografiích které tady máte.Děkuji
Jsem velice rád,že jsem konečně našel azyl do kterého se nemusím bát vzít přítelkyni.V dnešní době se na pořádek,útulnost,vstřícnost personálu a pohodlí moc nedbá.Máte odemně velikou jedničku a stálého hosta.
Dobrý den,váš azyl navštěvuji celkem často.Změny a vylepšení které pozoruji jsou jen k lepšímu..Je u vás vždy čisto a útulno.Mohu všem jen doporučit.
Navštěvujeme Váš hotel docela pravidelně.Musím říci,že ze všech azylů ve kterých jsme byli NEMÁTE konkurenci.Děkuji za příjemné večery,které si velice rádi u Vás zopakujeme.
Paní Andreo,po telefonické domluvě zasíláme poukázku týž den(max. druhý den).Pokud objednáte poukázku o výkendu,půjde poštou hned v pondělí.
Ráda bych si objednala vaši dárkovou pokázku na dobírku(nejsem z Prahy).Za jak dlouho mi příjde?Děkuji
16.07.2011 18:48:26
zlatasperkovnice
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one